درباره شیکماشین​

ما شیکماشین هستیم و کارمان فروش اینترنتی لوازم لوکس ماشین است. شیکماشین در سال 1399 تاسیس شد و حالا عنوان بزرگترین مرجع آنلاین صنعت لوازم نزئینی ماشین را به خود اختصاص داده است. ما به ارائه خدمات متنوعی مثل مشاوره تخصصی، فروش، فروش اقساطی، خدمات پس از فروش و تولید محتوا به مخاطبان، مشتریان و علاقمندان صنعت ماشین ایران میپردازیم

شیکماشین اینجاست تا کالاهای اصیل و باکیفیت از برترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی را به دست شما برساند. وظیفه ما نظارت بر روی قیمت و کیفیت تمامی این کالاهاست. پس تجربه تکیه بر یک مرجع معتبر را به شما ارائه میدهیم.

فروشگاه شیکماشین با تنوعی بالغ بر 10 هزار محصول امکان انتخاب بهترین محصولات با ارائه تصویر و توضیحات تخصصی و دقیق درباره هر کالا، ثبت نظرات کاربران و امکان بازگشت کالا، انتخاب را برای مشتری آسان نموده است و روزانه محصولات در بسته بندی های جذاب و زیبا در زمان درخواست شده، برای مشتریان سراسر کشور ارسال می شود. ما در تمامی قدم های انتخاب درست کالا و خرید تا اطمینان از صحت کالای دریافت شده و کسب رضایت مشتری، در کنار شما هستیم و امور مشتریان شیکماشین همواره آماده پاسخگویی و رفع مشکلات همراهان خود است.

مشتریان ما شیکماشین را انتخاب کردند

تا از مزیت های خرید از شیکماشین بهره مند شوند. مزیت هایی مثل::
  • مشاهده قیمت، مشخصات و تصاویر به روز محصولات
  • مقایسه تعداد بسیار زیادی کالا بدون مراجعه حضوری به بازار
  • دریافت مشاوره تخصصی از کارشناسان حرفه ای (به صورت 24 ساعته)
  • شرایط پرداخت آسان مثل فروش اقساطی، تهاتر و تخفیف ویژه خرید نقدی
  • بهره مندی از فرصت خرید با قیمت های استثنایی در جشنواره های فروش
  • ارسال ایمن کالا به سراسر ایران با کمترین هزینه
  • ارائه گارانتی کیفیت و اصالت کالا
  • و.....

شرکت های هلدینگ ناجی

هلدینگ ناجی با ماموریت شکل دهی و راهبری اکوسیستم فاخر، سازماندهی و مدیریت استراتژیک شرکت های تابعه و وابسته تشکیل شده است . این مجموعه به دنبال ایجاد کسب و کارهای جدید و توسعه زیرساخت های مناسب برای شکل دهی به شبکه فراگیر مبادله ارزش میان مردم، دولت و عرضه‌کنندگان کالا و خدمات است. موسسان هلدینگ ناجی که هرکدام دارای کسب و کارهای مجزا اما مرتبط در حوزه های تجارت الکترونیک بوده اند ، سال 1400 به ایده تاسیس یک هلدینگ برای اداره مشترک کسب و کارهای خود رسیدند.هلدینگ ناجی به منظور ایجاد اکوسیستم فاخر در حوزه های لجستیک، تجارت الکترونیک ، تولید و بازرگانی شکل گرفته است.