چرا خرید از شیکماشین؟

چون بازاری برای ماشین بازها
شیکماشین با تنوع ۸ هزار کالایی در دسته‌های متفاوت، تجربه خرید آنلاین را به یک گشت‌وگذار جذاب در راهروهای بازاری بسیار بزرگ تبدیل کرده‌ است. به همین خاطر است که هر کسی با هر بودجه‌ و سلیقه‌ای، مسیر خرید خود را در شیکماشین پیدا می‌کند.

چرا خرید از شیکماشین؟

چون به سراسر کشور رایگان ارسال می‌کنیم!
کلیه سفارشات بالای 400 هزار تومان به سراسر ایران به صورت کاملاً رایگان انجام می‌گیرد؛ اما هزینه خدمات بسته‌بندی و ارسال برای دیگر سفارشات (زیر 400 هزار تومان) برای مشهد 20 هزار تومان و سایر شهرها متغیر می‌باشد.

چرا خرید از شیکماشین؟

چون ۲۰ هزار تومان تخفیف خرید اول داریم!
شیکماشین برای خوشامدگویی به مشتریان جدید و به‌رسم مهمان‌نوازی، در اولین خرید به شما ۲۰ هزار تومان تخفیف می‌دهد برای سفارش های بالای 250هزار تومان. پس خرید اولتان را با کد تخفیف new20 ثبت کنید!

چرا خرید از شیکماشین؟

چون اصالت کالاها را تضمین می‌کنیم
اگر به دنبال کالای اصل هستید، شیکماشین همان فروشگاهی است که باید به آن سر بزنید. ما اصالت کالاهای موجود در وب‌سایت را تضمین کرده و آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کنیم.

چرا خرید از شیکماشین؟

چون ضمانت هفت ‌روزه بازگشت کالا داریم
ممکن است به هر دلیلی از کالایی که خریدید، ناراضی باشید و قصد مرجوع کردن آن را داشته باشید. در شیکماشین برای بازگرداندن کالا ۷ روز فرصت دارید! علاوه بر این، بازگشت کالا رویه‌ای سریع و آسان داشته و همه هزینه‌های بازگشت را شیکماشین برعهده می‌گیرد.

چرا خرید از شیکماشین؟

چون هفت روز هفته و حتی در ساعات غیرکاری پشتیبان شماییم
از آنجا که شیکماشین به فکر رقم زدن تجربه خوب برای خریدتان است، واحد پشتیبانی در ۷ روز هفته و از ۹ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شماست. به‌این ترتیب اگر هرگونه ابهام یا سوالی درباره فرآیند خرید، ارسال و خدمات پس از فروش داشته باشید، می‌توانید آن را در لحظه از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی شیکماشین، چت آنلاین یا ایمیل با ما در میان بگذارید.

چرا خرید از شیکماشین؟

چون می‌توانید در محل پرداخت کنید
با خرید از شیکماشین، اگر مقصد شما مشهد باشد، این امکان را دارید که تمام مبلغ خرید خود را در زمان و محل دریافت سفارش پرداخت کنید. به این صورت که برای خریدهایی با ارسال عادی الزامی به پرداخت آنلاین در زمان ثبت سفارش نیست و تنها در صورتی که سفارش شما چند مرسوله یا شامل کالاهای سنگین و فوق‌سنگین باشد، امکان پرداخت در محل نخواهید داشت.