بعد از ثبت سفارش، شیکماشین از طریق پیامک تمام وضعیت های سفارش را به شما اطلاع می دهد.
همچنین با مراجعه به لینک زیر و با وارد کردن شماره موبایل و یا شماره سفارش خود میتونید از وضعیت سفارش مطلع شوید.

جهت پیگیری سفارش کلیک کنید

بعد از ثبت سفارش، شیکماشین از طریق تماس تلفنی، ایمیل و چت آنلاین پاسخگوی سوالات شما درباره وضعیت سفارش، مراحل ارسال، رویه مرجوعی و… است.
شماره تماس با پشتیبانی: 91010480-051
ایمیل شیکماشین: info@shikmashin.ir

زمان دریافت کالا از طریق ارسال اکسپرس را خود شما از طریق جدول زمانی انتخاب می‌کنید.
وقتی مقصد، غیر از شهر مشهد باشد، سفارش‌ها از طریق پست، 3 تا 7روز کاری بعد از پردازش شیکماشین به دست شما می‌رسند.
همچنین زمان تحویل کالاهای سنگین و فوق‌سنگین توسط باربری محاسبه شده و طی ۳ تا 15روز کاری بعد از پردازش شیکماشین به دست شما می‌رسند.

اگر کالا در زمان مشخص‌شده، به شما تحویل داده نشد، از طریق تماس تلفنی، ایمیل و چت آنلاین، پشتیبانی شیکماشین را در جریان قرار دهید تا پیگیری‌های لازم انجام شود.
شماره تماس با پشتیبانی: 91010480-051

بله، امکان انصراف از خرید در تمام مراحل از ابتدای ثبت سفارش تا زمان تحویل به مشتری وجود دارد. اما اگر کالا به دست شما رسید و از خریدتان منصرف شدید، طی هفت روز فرصت اعلام انصراف از خرید دارید که باید در این مورد در نظر داشته باشید هیچ‌گونه دخل‌وتصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک صورت نگیرد. چنین مواردی امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد؛ حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.
برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن الزامی است.
کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسائل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده شوند، از شمول این بند خارج هستند.
برای اطلاع دقیق از شرایط بازگشت کالا اینجا را بخوانید.

پس از ثبت سفارش و قبل از خروج مرسوله از مرکز پردازش شیکماشین این امکان وجود خواهد داشت. برای این کار با همکاران مرکز تماس شیکماشین ارتباط برقرار کرده و آدرستان را تغییر دهید.

پس از ثبت سفارش و قبل از خروج مرسوله از مرکز پردازش شیکماشین این امکان وجود خواهد داشت. برای این کار با همکاران مرکز تماس شیکماشین ارتباط برقرار کرده و آدرستان را تغییر دهید.

بله در صفحه پروفایل شما قسمتی با نام «سفارش ها» وجود دارد که با وارد شدن به این قسمت، می‌توانید جزئیات خریدهای پیشین خود از شیکماشین را ببینید.

خیر، با هدف کمک به حفظ محیط زیست و مصرف کمتر کاغذ، در شیکماشین صورت‌حساب فیزیکی صادر نمی‌شود. شما می‌توانید صورت‌حساب سفارشتان را به صورت آنلاین در حساب کاربری خود ببینید.

اگر به هرگونه مشکلی با کالای دریافتی برخوردید، در سریع‌ترین زمان با پشتیبانی شیکماشین تماس بگیرید. ایراد ظاهری یا کسری اقلام همراه کالای خریداری‌شده، باید حداکثر ظرف ۲۴ ساعت گزارش شود و ایرادهای فنی، شامل سرویس ضمانت هفت روزه بازگشت کالا هستند.

جواب سوالتون رو پیدا نکردید؟