برای اطلاع دقیق از شرایط بازگشت کالا اینجا را بخوانید.

تمامی کالاهای فروشگاه شیکماشین دارای ضمانت هفت ‌روزه بازگشت کالا هستند.

در موارد زیر امکان استفاده از گارانتی شیکماشین وجود دارد:
1- وجود نقص و اشکال در کالا
2- مغایرت کالای ارسال شده با کالای مورد سفارش
3- انصراف از خرید کالا
4- آسیب‌های ناشی از حمل‌ونقل
موارد اعلام‌شده باید طی هفت روز و مطابق با شیکماشین شرایط ذکرشده در رویه سرویس خدمات پس از فروش شیکماشین باشد. برای اطلاع دقیق از شرایط بازگشت کالا اینجا را بخوانید.

بعد از تماس با پشتیبانی شیکماشین، اگر ساکن مشهد هستید برای دریافت کالا همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و اگر در شهرهای دیگر ساکن هستید، خدمات از طریق پست صورت می‌گیرد و هزینه پست به عهده شیکماشین است.
نیاز است کالای مرجوعی را در شرایط اولیه قرار داده و برگه مرجوعی را که همراه بسته ارسال شده، پس از تکمیل به همراه کالا ارسال کنید. برای سفار‌ش‌های پستی لازم است کالا را با پست دولتی به آدرس پستی 9184766666 ارسال کنید، فیش پرداخت هزینه پستی را هم نزد خود نگه داشته و از طریق ایمیل برای شیکماشین بفرستید.

آسیب‏‏‌دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به پشتیبانی شیکماشین اطلاع‌رسانی شود.
از آنجا که شیکماشین بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات را تضمین می‌کند، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل‌ونقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل، به عهده شرکت حمل‌ونقل است و شیکماشین تنها در صورت تایید شرکت حمل‌کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
حتما کارتن و جعبه اصلی محصولات را نزد خود نگه دارید و از دور ریختن آن جداً خودداری کنید. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به شیکماشین بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
کالای آسیب‌دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن را باید به همان شکلی که تحویل گرفته‌اید به همراه صورت‌جلسه رسمی شرکت حمل‌کننده و فاکتور به پشتیبانی شیکماشین ارسال کنید.
در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه تحویل قابل‌‌مشاهده باشد، می‏‌توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کنید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به شیکماشین بازگردانده شود.
این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری را (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، شامل نمی‏‏‌شود.

اگر علت مرجوعی کالا، ایراد فنی، مغایرت کالا یا ایراد ظاهری باشد، ارسال و بازگرداندن کالا از سراسر کشور به انبار شیکماشین به‌صورت رایگان صورت می‌گیرد.
درصورتی که درخواست شما از نوع انصراف انصراف، پس از ارسال کالاصورت گرفته باشد، در مشهد شامل ارسال رایگان خواهد بود و در سایر شهرها هزینه ارسال به انبار شیکماشین بر عهده شماست.

درصورتی که از مرجوع کردن کالا اطمینان دارید، ابتدا باید با مرکز تماس شیکماشین ارتباط برقرار کنید تا امکان مرجوعی توسط کارشناسان بررسی شود.
برای اطلاع دقیق از شرایط بازگشت کالا اینجا را بخوانید.(لینک قوانین مرجوعی)

جواب سوالتون رو پیدا نکردید؟